Hakkımızda

/Hakkımızda
Hakkımızda 2017-02-27T10:20:09+00:00

Gemiciler Grup

Gemiciler Grup olarak, 2005 yılında şahıs firması ile İstanbul’da faaliyetlerimize başladık. Gerçekleştirdiğimiz birbirinden büyük ve önemli projeler sonrasında, 2010 yılında nevi değişikliği ile Gemiciler Grup Trafik İşaretleri ve Reklam San. Dış. Tic. A.Ş. olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Çevreye saygılı, kaliteli ve güvenlik konusunda müşterilerimizin ve çalışanlarımızın, tüm ihtiyaçlarını karşılayacak, sürekli değişim ve gelişimi kendimize ilke edindik. Hedeflediğimiz pazarda yüksek kaliteyi ekonomik koşullarda sunabilmek için sürekli AR-GE çalışmaları yapmaktayız.

Alanında uzman personelimiz sayesinde hem hizmet öncesi hem de hizmet sonrası profesyonel ve sorunsuz hizmet almanızı sağlamaktayız.

Gemiciler Grup

Gemiciler Grup olarak, yenilikçi, çevreye saygılı, kaliteli ve güvenlik konusunda müşterilerimizin ve çalışanlarımızın, tüm ihtiyaçlarını karşılayacak, sürekli değişim ve gelişimi kendimize ilke edindik.

Firmamız sürekli iyileştirme olgusunu özümseyerek, hizmet ve ürün kalitesinde, süreç işleyişinde, müşteri odaklı yaklaşımında her geçen gün daha iyisini hedeflemektedir.

Ürün ve hizmetlerimiz gösterdiğimiz çabalarımızdır. Ürün ve hizmetlerimiz müşterilerimiz tarafından ne kadar beğenilirse, bizim de Değerimiz o kadar artacaktır.

Çalışanlarımız gücümüzün kaynağıdır. Çalışanlarımızın gelişmelerine fırsat tanımak suretiyle yetenek ve mutluluklarını artırmak hedefimizdir. Her alanda onların katılımlarını sağlayacak takım çalışması gerçekleştirmek prensibimizdir.

Kazancımız ürün veya hizmetlerimizin müşteri beklentilerini ne derecede karşıladığının göstergesidir. Ürün ve hizmetlerimizi iyileştirmek için Gerekli kaynakları temin etmek üzere kâr etmek hedefimizdir.

Büyüme: Yeni pazarlar ve mevcut iş alanlarında yeni ürün geliştirerek büyümek.
İnovasyon: Yenilikçi ürün ve hizmetler sunabilmek.
Marka: Sektörümüzde en çok tercih edilen marka olmak.
Çalışanlar: Çalışanlara sağladığımız faydayı artırarak en çok tercih edilen şirket olabilmek.
Müşteriler: Satış ve satış sonrası ürün ve hizmetlerde müşteri memnuniyetinde lider marka olabilmek.

Bilgi ve Tecrübe

Yatay ve Düşey Trafik Sistemleri
Boya Üretim ve Uygulama
Reklam ve Tabela Hizmetleri
Danışmanlık

Referanslarımız