Çizgi Uygulamaları

/Çizgi Uygulamaları
Çizgi Uygulamaları 2017-02-25T16:17:58+00:00

Soğuk Yol Çizgi Boya Uygulaması

Her türlü asfalt zemin üzerine kolaylıkla uygulanabilir. Şehir içi ve dışı her türlü yol yüzeyine, kara yollarında şerit çizgileri, ok, ofset ve yaya işaretlemelerinde kullanılır. (beton yüzeylere önerilmez )

 

 

 

 

Akrilik Yol Çizgi Boya Uygulaması

Her türlü asfalt zemin, Beton, sertleştirilmiş beton, epoksi ve parlak yüzeylerde havalimanı pistleri v.b yerlerde kolaylıkla uygulanabilir. Şehir içi ve dışı her türlü yol yüzeyine kara yollarında şerit çizgileri, ok, ofset ve yaya geçitlerinde, basketbol, valeybol sahalarında, koşu parkuru çizgilerinde ve zemin kaplamalarında güvenle kullanılabilir . Beton ve parlak yüzeylerde yüksek perfonmasa sahiptir.

 

 

 

Çift Kompenantlı Boya Uygulaması

İki kompenantlı yol çizgi boyaları karayolları , şehiriçi yollarda, havaalanlarında ve oto parklarda uygulanmaktadır. Genellikle şehir içi yollarda, yaya geçitleri, ok, ofset, yavaşlama ve uyarı çizgileri örnek olarak verilebilir. Trafik sirkülasyonunun yoğun olduğu yerlerde aşınım değeri yüksek olduğu için tercih edilmektedir.Uygulama 3mm ila 10 mm arasında isteğe bağlı Camküreli olarak uygulanmaktadır.